Teslimat Bilgileri

 

Web sitemizden vereceğiniz siparişler 1 - 3 iş günü içerisinde talep etmiş olduğunuz  kargo firması aracılığıyla adresinize teslim edilmektedir. Yurt içi gönderimlerinde ayrıca talep edilmesi durumunda Ambar firmalarıyla da gönderim sağlanabilmektedir. Yurt dışı gönderimlerinde ise anlaşmalı olduğunuz gümrük firmasının Türkiye adresine kadarki gönderim bizim tarafımızdan Ambar firması aracılığıyla sağlanmaktadır. 

 

  • Taşıma Ücretleri; Taşıma ücretleri alıcıya aittir.

 

  • Mağazadan Teslimat; Web sitemizden vermiş olduğunuz siparişinizi Bursa'daki mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Mağazadan teslim talebinizi sipariş oluşturma esnasında notlar kısmında belirterek veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

 

 

GARANTİ ve İADE

 

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde firmamızın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.